Terugblik op Alle Zielen 2025
- Esther Mollema
- 7 nov
- 1 minuten om te lezen
Met een verwarmd hart kijken wij terug op Alle Zielen 2025.
Ruim 600 bezoekers bezochten ons evenement. We hebben van veel bezoekers terug gehoord hoe bijzonder ze de avond ervaren hebben op het sfeervol verlichte terrein van de Abdij van Berne. Iedereen kon er op een persoonlijke manier stil staan bij degenen die gemist worden.
Bezoekers schreven o.a. berichten bij the Flying Spirits, luisterden verhalen gerelateerd aan de seizoenen, voerden gesprekken met een Norbertijn of met elkaar, staken kaarsjes aan om te herdenken, voelden verbinding door de symboliek in kunst, dronken een kopje troostthee in de Kruidenhof, raakten ontroerd door dansende kinderen en ervaarden samen het speciale Requiem en zo waren er 22 onderdelen die er voor zorgden dat gedeelde smart halve smart werd. Kunstenaars en vrijwilligers waren geroerd door de openheid van de verhalen die bezoekers met hen deelden.
Alle Zielen 2025 was mogelijk dankzij de hartverwarmende inzet van onze vrijwilligers en de financiële steun van onze sponsoren het Cultuurfonds   Gemeente Bernheze  VSBfonds Cultuurfonds Noord-Brabant  #stichtingleyefonds  #stichtingvriendenvandeabdijvanberne Horeca slagerij manders Roze Pepers en Toinsemans.
Wij hopen dat we in 2027 weer op hun steun kunnen rekenen en zien onze bezoekers dan graag weer terug.
Warme groet van projectgroep Alle Zielen
Olga Raaymakers Anita van de Ven Ardith Manders, Esther Mollema van den Berg, Margreet Verboon Miesjel van Gerwen Toine van der Heijden en Wim van der Heijden



















